2014-08-16 22:01:57

Stal Mielec przegrała z Puszczą Niepołomice

Dwa gole stracone w końcówce przesądziły o porażce Stali Mielec w meczu z Puszczą Niepołomice.

Podopieczni Rafała Wójcika sprawili spory zawód swoim kibicom przegrywają przed własną publicznością ze spadkowiczem z Niepołomic.

Pierwszy gol padł w 78. minucie spotkania po strzale 19-letniego Damiana Malugi. Bramkarz gospodarzy Wojciech Daniel próbował interweniować, ale piłkę wyciągnął już zza lini bramkowej.

Dziesięć minut później wynik spotkania na 2-0 dla Puszczy NIepołomice ustalił Michał Kiełtyka. Zawodnik gości dobił uderzenie Malugi, które wcześniej zdołał wybronić Daniel.

STAL MIELEC - PUSZCZA NIEPOŁOMICE 0-2 (0-0)

0-1 Maluga (78)
0-2 Kiełtyka (88)

Stal Mielec: Daniel - Podstolak, Załucki, Kościelny, Getinger, Domański (66. Żubrowski), Głaz, Skiba (82. Mącior), Radulj, Cholewiak, Żegleń (90. Rokita)

Puszcza Niepołomice: Sobieszczyk - Cichy, Napierała, Biernat, Mikołajczyk (83. Kiełtyka), Lepiarz, Gawęcki, Madejski, Zaremba (89. Nowak), Maluga (90. Przybył), Zakrzewski (75. Uwakwe)

Sędziował: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska). Żółte kartki: Głaz, Skiba, Cholewiak - Mikołajczyk, Biernat, Napierała. Widzów: 3000

źródło: polskieligi.net / stalmielec.com