2014-06-08 21:36:06

Stal Mielec zremisowała w Elblągu. Spadek Olimpii

Stal Mielec zremisowała w Elblągu z walczącą o utrzymanie Olimpią 2-2 pozbawiając gospodarzy szans pozostanie w gronie drugoligowców.

Olimpijczycy wyszli mocno zdeterminowani. Już w 9.minucie Oleg Ichim dał miejscowym prowadzenie, które "dowieźli" do przerwy.

Po wznowieniu gry mielczanie wywalczyli rzut wolny. Piłka po wrzutce w pole karne wylądowała na głowie Sebastiana Głaza, który doprowadził do remisu.

Chwilę później było już 2-1 dla Stali. Damian Skiba uderzył mocno z pierwszej piłki. Futbolówka odbiła się jeszcze od poprzeczki i wpadła do siatki.

Elblążanie dążyli do wyrównania. Ich wysiłki przyniosły im rzut karny, jednak Rafał Leśniewski przegrał pojedynek z Wojciechem Danielem.

Kiedy wydawało się, że komplet punktów trafi na Podkarpacie Sebastian Załucki w zamieszaniu podbramkowym strzelił gola samobójczego.

OLIMPIA ELBLĄG - STAL MIELEC 2-2 (1-0)