2014-04-23 22:14:13

Ostre lanie Siarki Tarnobrzeg w Pruszkowie

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg po bardzo słabym meczu przegrali w Pruszkowie ze Zniczem aż 0-4.

Gospodrze od początku zaatakowali Siarkowców i tylko brak skuteczności graczy z Pruszkowa uchronił podopiecznych Tomasza Tułacza od straty bramki w pierwszych minutach meczu.

Po kwadransie ataki miejscowych nieco osłabły, lecz to nadal Znicz prowadził grę. W 38. minucie Siarka straciła pierwszą bramkę. Strzał Maksymiliana Banaszewskiego obronoł Artur Melon, lecz wobec dobitki Karola Grudniewskiego był już bezradny.

Drugiego gola strzelił Bartłomiej Makowski, były zawodnik Znicza. Niestety był to gol samobójczy.

Chwilę później Siarka wywalczyła rzut karny. Niestety tarnobrzeżanie, a konkretnie Marcin Figiel, nawet z 11 metrów nie potrafili dziś pokonać Michała Bogajskiego. Goście mogli się natomiast cieszyć, że minutę później nie stracili bramki na 0-3 - piłka po strzale Macieja Machalskiego wylądowała na poprzeczce tarnobrzeskiej bramki.

Co się odwlecze to nie uciecze, to też kilkanaście minut później Znicz wbił Siarce trzeciego gola. Po dograniu Machalskiego celnie uderzał Marcin Bochenek.

Gości dobił Adrian Paluchowski, który ustalił wynikm spotkania na 4-0 w doliczonym czasie gry.

ZNICZ PRUSZKÓW - SIARKA TARNOBRZEG 4-0 (1-0)
1-0 Grudniewski (38)
2-0 Makowski (66-samobójcza)
3-0 Bochenek (78)
4-0 Paluchowski (90)

Znicz Pruszków: Bigajski - Bochenek, Niewulis, Jędrych, Kucharski - Januszewski (73. Olczak), Kosiec, Banaszewski (89. Nawcorcki), Grudniewski (72. Niksiński), Machalski (87. Rackiewicz) - Paluchowski.

Siarka Tarnobrzeg: Melon - Tunkiewicz, Makowski, Nadolski, Persona - Popiela (56. Ciećko), Chrabąszcz, Figiel, Koczon (72. Kowalski), Buras (78. Szewc) - Wróbel (56. Termanowski).

Sędziował: Grzegorz Pożarowszczyk (Lublin). Żółte kartki: Grudniewski - Popiela.

źródło: polskieligi.net / zniczpruszkow.com.pl