2014-04-20 16:02:09

Remis w meczu Wisłoka Strzyżów z Pogonią Leżajsk

Pojedynek 22. kolejki 4 ligi podkarpackiej pomiędzy Wisłokiem Strzyżów a Pogonią Leżajsk zakończył się remisem 1-1.

Piłkarze Wisłoka Strzyżów wyszli na prowadzenie już w 8. minucie spotkania. Gol dla miejscowych padł po mocnym uderzeniu Michała Wolańskiego z 25 metrów.

Goście wyrównali w 51. minucie. W polu karnym piłke dostał Damian Bucior, który uderzył pod poprzeczkę nie dając szans Arturowi Zimnemu.

1-0 Wolański (8)
1-1 Bucior (51)

Wisłok Strzyżów: Zimny - Draga (83. M. Majewski), Pasek, Śliwa (69. Codello), Włodyka - Adamski, Rajzer (58. Piechowiak), Wolański, Pałys (60. S. Majewski), J. Krok - Adamczak

Pogoń Leżajsk: Kurosz - Murawski (56. Warenica), Pyż, Maciorowski, Bukowski, Bigas, Lebioda, Dąbek (75. Staroń), Iwanicki, Bucior, Widz

Sędziował: Piotr Farion (Krosno). Żółte kartki: Pasek, Wolański - Iwanicki

źródło: polskieligi.net / Wisłok Strzyżów