2014-04-20 13:31:25

Wólczanka - Piast Tuczempy 1-1. Remis w derbach gminy

Wólczanka Wólka Pełkińska zremisowała 1-1 z Piastem Tuczempy w czwartoligowych derbach gminy Jarosław.

Gospodarze, którzy są wiceliderem rozgrywek, mogli wyjść na prowadzenie już w 2. minucie spotkania. Krzysztof Pietluch zagrywał do Piotra Boratyna, a ten głową uderzył minimalnie obok słupka.

Kilkanaście minut później miejscowych już się nie pomylił. Nad bramkarzem gości piłkę przerzucił Pietluch, a Boratyn tylko dołożył nogę dając prowadzenie Wólczance.

Jeszcze przed przerwą okazje na podwyższenie mieli Hubert Bobert i ponownie Boratyn. Pierwszy jednak uderzył w boczną siatkę, a drugi z bliska nie trafił piętą.

Po zmianie stron do głosu zaczęli dochodzić gracze Piasta Tuczempy. Wyrównanie przyszło w 54. minucie po uderzeniu Mateusza Hołuba z 15 metrów.

Chwilę później doskonałą okazję miał Pietluch, ale jego uderzenie w ostatniej chwili z linii bramkowej wybił jeden z obrońców. Ostatecznie derby gminy Jarosław zakończyły się wynikiem 1-1.

1-0 Boratyn (19)
1-1 Hołub (54)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Groch - Lech (73. Tołpa), Rybkiewicz, Misiło, Goń - B. Poprawa, Padiasek, Bober (64. Duży), Gwóźdź - Boratyn (87. Hala), K. Pietluch

Piast Tuczempy: Nalepa - Kuda, Jaroch, Wielgosz, Szuflita - Mikulec, Czub (88. Iwaniszyn), Sas, Pasaj - Hołub (68. Gierczak), Iwański

Sędziowali: Mateusz Nowak oraz Piotr Chmura i Katarzyna Wójs (Stalowa Wola). Żółte kartki: Goń, Tołpa - Jaroch Pasaj

źródło: polskieligi.net / wolczanka.futbolowo.pl

ogólnie mecz do bani obie drużyny kopały się po czołach ale o nie wina graczy lecz silnego wiatru i wiejskiej murawy ,pierwsza połowa gospodarzy gdyż grali z wiatrem zaś druga gości co świadczy o strzelonych brankach.Kto nie był nie ma czego żałować , wynik nie zadawala obu drużyn bo lider ucieka.

sss 2014-04-20 15:16:08

Co za idiota dawał relacje z meczu ? Wygląda na to że Wólka była lepsza a Piast szczęśliwie zremisował. Śmiechu warte.Ten sam idiota w relacj na żywo opisuje sytuacje tylko jakie Wólka miała których tak na prawde nie było. Zmiencie gościa który daje wam relacje z meczy bo on tylko opisuje jaka to wólka nia jest zajeb....
Prawdo o meczu jest teka że żadna z drużyn nie stworzyła sobie żadnej 100% sytuacji

ja do sss 2014-04-20 15:33:45

prawda, mecz przypadku ok warunki warunkami ale czołowe drużyny 4 ligi a poziom A klasy , też boisko do wymiany Wólczany bo każdy mecz tak będzie wyglądał , to nie boisko tylko doisko dla krów chodzi o płytę jak coś nie przyjeżdzają do was wioski A klasowe tylko miasta miasteczka czy większe woski z całego podkarpacia HELLOOOOOO .

m 2014-04-20 15:44:19

Wiesniaku z Tuczemp skoncz juz tez gorzkie zale. Grac w ogole nie umiecie , na farcie strzelony gol i tyle w temacie. Wolczanka byla lepsza i miala lepsze okazja do zdobycia gola. Wiadomo idiota nigdy nie bedzie obiektywny

~anonim 2014-04-20 15:54:52

piast skrzywdzili sędziowie , wolce pomagał wiatr. już się nawet do pzpn odwolali zeby mecz byl powtorzony !!!

~anonim 2014-04-20 15:57:55

Wieśniaku z Wólki co ziemniaki nie schodzą i głód w rodzinie ,pierwszy raz w 4 lidze i cwaniakujesz piast już ok 7 sezon a pierwszy to drużyny np;Mielec, Rzeszów, Tarnobrzeg, Dębica ,Jarosław czy Przemyśl a teraz 13 wiosek tak więc co prostaku się udzielasz jak w dup.e byłeś gów.o widziałeś .

Obserwator 2014-04-20 16:12:13

Piast nic nie gra, na wiosnę 4 mecze ze słabymi drużynami to były punkty. Tyle drużyn tam grało i nikt na boisko winny nie zrzucał że nie równe, że wiatr. Szukacie zawsze wymówki jak tylko punkty stracicie. Pojedziecie do Malawy to też małe boisko i przez to tracimy punkty?? Znów was każdy wyr*cha i znów IV liga. Życzę awansu Wisłoce, Wólce i Crasnovi ale nie sprzedawczykom z Tuczemp!

JKS 2014-04-20 16:24:10

Runda wiosenna a drukarze z tuczĄp jeszcze meczy nie sprzedają ?? o_O Szok! To w kronikach trzeba zapisać. W poprzednim sezonie ,,awans" podobno zabrali sędziowie a w tym wiatr??