2014-04-20 10:45:43

Przełęcz Dukla rozgromiona w Nowej Dębie

Stal Nowa Dęba rozbiła graczy Przełęczy Dukla aż 6-0 w meczu 22. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Gospodarze od pierwszych minut mieli sporą przewagę. Do przerwy prowadzili tylko 2-0 (po trafieniach Mateusza Urbaniaka i Karola Wilka).

Kolejne gole dla Stali Nowa Dęba padały po uderzeniach Kamila Serafina, Piotra Maruta, ponownie Urbaniaka i Pawła Nowaka.

W 73. minucie czerwoną kartką ukarany został bramkarz gości Mirosław Nowak.

Piłkarze Przełęczy Dukla przegrali ósmy mecz z rzędu i są w całkowitej rozsypce. W samej tylko rundzie jesiennej (w pięciu spotkaniach) stracii aż 22 gole strzelając zaledwie 5.

1-0 Urbaniak (24)