2014-04-20 09:49:58

Emocje w Krasnem. Od 4-0 do 4-4

Niespootykany przebieg miał mecz pomiędzy Crasnovią a LKS-em Pisarowce. Gospodarze prowadzili już 4-0, by zremisować ostatecznie 4-4.

W pierwszej minucie Kamil Drob dał prowadzenie Crasnovii. Po kwadransie było już 3-0 po kolejnych bramkach, które strzelali Tomasz Pietrasiewicz i Sławomir Rozborski.

Na 4-0 w 28. minucie trafił Marcin Smężeń i wydawało się, że goście wyjadą z Krasnego ze sporym bagażem goli.

Tym czasem jeszcze przed przerwą gracze Mariusza Sumary odrobili część strat po bramkach Michała Zajdla i Pawła Fydrycha.
Tuż po przerwie udało im się strzelić kontaktowego gola, jednak chwilę po trafieniu Michała Pacholczyka czerwoną kartkę otrzymał Mateusz Lisowski.

Przyjezdni swoją sansę dostrzegli po tym, jak boisko po drugiej żółtej kartce opuścić musiał Rafał Szczepańki. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry Daniel Niemczyk wpakował piłkę do siatki dając Pisarowcom upragnione wyrównanie.

CRASNOVIA KRASNE - LKS PISAROWCE 4-4 (4-2)