2014-04-20 00:34:56

Fatalna końcówka Polonii Przemyśl w Białej Podlaskiej

Piłkarze Polonii Przemyśl jeszcze w 89.minucie meczu w Białej Podlaskiej prowadzili z Podlasiem 1-0 by ostatecznie zremisować 1-1.

Po efektownej wygranej 6-1 nad Orłem Przeworsk Poloniści wyjechali na Podlasie po zwycięstwo. Plan udało się zrealizować w 66. minucie, gdy Arkadiusz Gosa pokonał bramkarza Podlasia.

Polonia niemal pewna wygranej dała się zaskoczyć w ostatniej minucie meczu. Damian Leśniak wyrównał stan meczu, po czym sędzia zakończył mecz.

Przemyślanie byli bliscy trzeciej wygranej z rzędu, a już w najbliższej kolejce Polonia zmierzy się z rewelacyjnie spisującymi się do tej pory Karpatami Krosno.

PODLASIE BIAŁA PODLASKA - POLONIA PRZEMYŚL 1-1 (0-0)