2014-04-19 20:04:58

Izolator Boguchwała zdobył punkty w Lublinie

W meczu 24.kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej Izolator Boguchwała wygrał w Lublinienie z miejscową Lublinianką 2-1.

Pierwsi na prowadzenie wyszli gracze Lublinianki, których na prowadzenie wyprowadził Stefan Kucharzewski w 16. minucie meczu.

Goście odpowiedzieli już po kolku minutach trafieniem Mateusza Wanata, a już kwadrans później prowadzili 2-1 po golu Krzysztofa Szymańskiego.

Bramka Izolatora z 30.minuty była ostatnią w tym meczu. Boguchwalanie ostatecznie wygrali po raz trzeci z rzędu. Dla Lublinianki była to z kolei piąta porażka na własnym stadionie.

LUBLINIANKA LUBLIN - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 1-2 (1-2)
1-0 Kucharzewski (16)
1-1 Wanat (22)
1-2 Szymański (30)

źródło: polskieligi.net