2014-04-14 10:58:14

Stal Sanok przegrała w Tomaszowie Lubelskim

Piłkarze Stali Sanok ulegli Tomasovii Tomaszów Lubelski 0-2 w wyjazdowym meczu 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Od pierwszych minut przewagę mieli gospodarze, ale piłkarze Stali Sanok długo grali mądrze w obronie. Dopiero w 76. minucie receptę na Piotra Krzanowskiego znalazł wprowadzony chwilę wcześniej Damian Karwacki i zrobiło się 1-0 dla Tomasovii.

Drugi gol padł w 83. minucie. Po wrzutce Kamila Groborza i niefortunnej interwencji Bartłomieja Józefiaka ten drugi skierował futbolówkę do własnej siatki.

W 65. minucie czerwoną kartką (za drugą żółtą) ukarany został Jakub Ząbkiewicz, ale sanoczanie wcale nie grali w osłabieniu. Zawodnik Stali otrzymał drugie "żółtko" za krytykę sędziego będąc już poza boiskiem (chwilę wcześniej został zmieniony przez Januszczaka).

1-0 Karwacki (76)
2-0 Józefiak (83)

Tomasovia Tomaszów Lubelski: Bartoszyk - Bojarczuk, Chwała, Skiba, Żurawski, Kozyra (74. Karwacki) - Chłoń (60. Smoła), Orzechowski (74. Mazurkiewicz), Paskiw, Raczkiewicz - Groborz

Stal Sanok: Krzanowski - Faka, Łuczka, Suchockij, Jaklik (77. Józefiak) - Kokoć, Karol Adamiak - Ząbkiewicz (65. Januszczak), Lorenc, Wójcik (46. Kuzio) - Szałamaj

Sędziował: Mateusz Warzocha (Rzeszów). Czerwona kartka: Ząbkiewicz (65, za drugą żółtą). Żółte kartki: Orzechowski - Ząbkiewicz, Jaklik, Józefiak. Widzów: 450

źróło: polskieligi.net / Nowiny