2014-04-13 13:14:38

Izolator pewnie pokonał Avię Świdnik

W pierwszym dzisiejszym meczu w 3 lidze lubelsko-podkarpaciej Izolator Boguchwała pokonał Avię Świdnik 3-1.

Pierwsi bramkę strzelili goście. Na kilka minut przed przerwą błąd Pawła Pawlusa wykorzystał Jarosław Milcz, który skierował piłkę do pustej bramki.

Jeszcze przed przerwą "Izolacja" zdołała wyrównać. Po podaniu Huberta Bukały Jacek Tyburczy efektowną "podcinką" lobował bramkarza gości.

Tyburczy miał też udział przy drugim golu dla boguchwalan. Po faulu na nim sędzia podyktował rzut karny, który pewnie wykonał Bartosz Karwat.

Przyjezdnych ostatecznie dobił Mateusz Wanat, który po idealnym podaniu Tyburczego miał przed sobą jedynie pustą bramkę.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - AVIA ŚWIDNIK 3-1 (1-1)
0-1 Milcz (38)
1-1 Tyburczy (45)
2-1 Karwat (55-karny)
3-1 Wanat (69)

źródło: polskieligi.net / zksizolator.eu