2014-04-13 13:00:11

Przełęcz Dukla przegrała z Sokołem Nisko

Przełęcz Dukla w pierwszym niedzielnym meczu 21.kolejki 4 ligi podkarpackiej przegrała z Sokołem Nisko 1-4.

Goście nie dali szans Przełęczy i prowadzili już po 20 minutach gry 2-0 po bramkach Piotra Sojeckiego i Michała Serafina.

Duklanie w pierwszych minutach drugiej połowy zdobyli bramkę kontaktową, jednak na trafienie Krystiana Walczaka dwiema bramkami odpowiedział Mariusz Wójcik.

PRZEŁĘCZ DUKLA - SOKÓŁ NISKO 1-4 (0-2)
0-1 Sojecki (17)
0-2 M.Serafin (20)
1-2 Walczak (50)
1-3 Wójcik (76)
1-4 Wójcik (90)

Przełęcz Dukla: Nowak - Mikos, Jurč, Gonet, Pietruszka - Moszczyński, Kmiecik, Walczak, Kowalski, Woźniak - Frączek (10. Zięba; 65. Mącidym).

Sokół Nisko: Pliszka - Sojecki, Stępień, Wójcik, Wilk - Kobylarz - Kwiatkowski, Woźniak, Serafin - Lebioda, Majowicz.

Sędziowali: Konrad Tomczyk, Dariusz Tomas, Damian Kublas. Żółte kartki: Woźniak, Walczak. Czerwona kartka: Walczak (82, konsekwencja dwóch żółtych). Widzów: 85.

Tabela po sobotnich meczach 20. kolejki: 4 liga podkarpacka 2013/2014 - tabela, statystyki

źródło: polskieligi.net / przeleczdukla1947.futbolowo.pl