2014-04-12 22:24:40

Niespodzianka w Dębicy. Kolbuszowianka ograła Wisłokę

Niespodzianką zakończył się mecz Wisłoki Dębica z Kolbuszowiankę. Lider przegrał na własnym stadionie 2-4.

Od początku spotkania niespodziewanie przeważali niżej notowanie goście. W jednej z ich akcji w zamieszaniu pod bramką Łukasza Ćwiczaka wydawało się, że piłka wtoczyła się do bramki, lecz sędzia nie przrwał gry.

Goście dopięli jednak swego i po 25 minutach prowadzili dzięki trafieniu Łukasza Koraba.

Dopiero wówczas Wisłoka ruszłya do ataku. Po dośrodkowaniu po ziemi piłkę do bramki "Kolby" skierował Dariusz Kantor wyrównując stan meczu.

Tuż po przerwie rzut wolny w okolicy pola karnego Wisłoki wywalczyli goście. Damian Dec przymierzył z ostrego kąta, piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki dębiczan. Kwadrans później było już 1-3 po drugim tego dnia trafieniu Koraba.

"Biało-zieloni", a konkretnie Kamil Oślizło, zdobyli jeszcze bramkę kontaktową jednak w ostatnich minutach stracili za to zarówno Pawła Remuta ukaranego czerwoną kartką oraz kolejnego, czwartego już gola którego strzelił im Oskar Fryc.

1-1 Kantor (43)
1-2 Dec (47)
1-3 Korab (62)
2-3 Oślizło (75)
2-4 Fryc (90)

Wisłoka Dębica: (wyjściowy skład) Ćwiczak - Remut, Cieślik, Oślizło, Podlasek, Kot, Pęcak, Barycza, Juszkiewicz, Kantor, Zięba.

Tabela po sobotnich meczach 20. kolejki: 4 liga podkarpacka 2013/2014 - tabela, statystyki

źródło: polskieligi.net / wisloka.com.pl