2010-07-06 18:40:42

Juniorzy Stali Rzeszów lepsi od Korony Kielce

Młodzi gracze Stali Rzeszów pokonali 4-0 rówieśników z Korony Kielce w meczu turnieju finałowego mistrzostw Polski juniorów starszych.

Bramkę na 1-0 strzelił już w 10. minucie meczu Maciej Grad po centrze z prawej strony Kowala. Drugiego gola 3 minuty później zdobył strzałem głową Konrad Maca.

Siedem minut po przerwie na 3-0 podwyższył Mariusz Kowal. Tuz przed zakończeniem meczu wynik na 4-0 ustalił prawdziwy joker w zespole – Ernest Szela.

Ekipie Marcina Wołowca gratulujemy wyniku i czekamy z niecierpliwością na dwa kolejne mecze: z Zagłębiem Lubin (czwartek godz. 16.30) i Lechem Poznań (sobota godz. 11.00).

STAL RZESZÓW - KORONA KIELCE 4-0 (2-0)
1-0 Grad (10), 2-0 Maca (13), 3-0 Kowal (52), 4-0 Szela (87)

Stal Rzeszów: Bartosz Szczybyło – Mariusz Kowal, Karol Federkiewicz, Dariusz Róg, Konrad Hus – Michał Lisańczuk, Damian Jędryas, Paweł Nowakowicz (77 min. Łukasz Panek), Maciej Grad (80 min. Damian Jancarz) – Sławomir Śliwa (79 min. Ernest Szela), Konrad Maca (88 min. Tomasz Patryn).
Korona Kielce: Socha – Chrzanowski, Zawłocki, Świder ŻK (46 min. Siwczuk), Kubicki – Lenart Lenart (82 min. Okła), Żubrowski (63 min. Siwek), Duda, Nowak – Janiec, Dziubek.

źródło: pilka.stal.rzeszow.pl