2013-09-21 19:49:43

"Stalówka" wywalczyła remis z Pelikanem

Stal Stalowa Wola zremisowała z Pelikanem Łowicz 1-1 zdobywając bramkę na wagę punktu w końcówce meczu.

Przez niemal cały mecz utrzymywał się wynik bezbramkowy. Dopiero na kilka minut przed końcem Paschal Ekwueme wyprowadził gości na prowadzenie.

Stal wyrówanała pięć minut później, kiedy to Wojciech Reiman celnie trafił z rzutu wolnego.

STAL STALOWA WOLA - PELIKAN ŁOWICZ 1-1 (0-0)
0-1 Ekwueme (82)
1-1 Reiman (87)

Stal: Wietecha - Bartkiewicz, Czarny, Bogacz, Kantor - Komada, Mikołajczak, Reiman, Argasiński, Łanucha (76. Fabianowski) - Płonka

Pelikan: Olszewski, Kowalczyk, Brodecki, Dremluk, Ceglarz, Wyszogrodzki, Pomianowski (79. Bojańczyk), Domińczak, Adamczyk, Kosiorek (73. Ekwueme), Solecki.

Sędziował: Michał Woś z Zamościa. Żółte kartki: Wietecha - Adamczyk.

źródło: własne / rst24.pl