2013-06-05 19:46:39

Niewykorzystana szansa Stali Rzeszów w Siedlcach

W zaległym meczu 22. kolejki 2 ligi wschodniej Stal Rzeszów zremisowała po golu strzelonym w doliczonym czasie gry z Pogonią Siedlce 2-2.

Piłkarze Krzysztofa Łętochy fatalnie rozpoczęli spotkani tracąc gola już w 4. minucie po tym, jak Krysian Wójcik dopadł do piłki odbitej od słupka i wpakował ją do braki gości.

Rzeszowianie odrobili straty jeszcze przed przerwą. Marcin Nowak faulował w polu karnym Konrada Macę. Rzut karny podyktowany za to przewininie na bramkę zamienił Piotr Duda.

Po przerwie Nowak otrzymał kolejny żółty kartonik i musiał opuścić boisko osłabiając swój zespół. Wydawało się, że Stal grając w przewadze pokusi się o kolejnego gola lecz to gospodarze za sprawą Paschala Ekwueme ponownie objęli prowadzenie.

Biało-niebiescy nie mając wiele do stracenia kolejny raz ruszyli do odrabiania strat, co udało się w doliczonym czasie gry. Po rzucie rożnym Andreja Prokić z najbliższej odległości trafił na 2-2.

POGOŃ SIEDLCE - STAL RZESZÓW 2-2 (1-1)
Bramki: Wójcik (4), Ekwueme (82) - Duda (33-karny), Prokić (90+3)

Pogoń: Kozaczyński - Kwiatkowski, Augustyniak, Nowak, Guzek - Rodak, Stromecki (56. Ekwueme), Wójcik, Kosiec (86. Dołubizna) - Dziubiński (89. Kaszubowski), Starek (46. Dzienis).

Stal: Wietecha - Persona, Jędryas, Duda, Nakrosius - Margol (75. Więcek), Lisańczuk (77. Jakubowski), Krzysztoń, Prokić - Koczon, Maca.

Sędziował: Tomasz Zieliński z Konina. Żółte kartki: Nowak, Wójcik - Krzysztoń, Wietecha, Nakrosius, Duda. Czerwona kartka: Nowak (57, druga żółta). Widzów: 550

źródło: własne / stalrzeszow.pl