2013-05-26 22:15:57

Karpaty Krosno nie zatrzymały lidera

Tomasovia Tomaszów Lubelski pokonała Karpaty Krosno 1-0 dzięki czemu powróciła na zajmowane zaledwie przez jeden dzień przez mielecką Stal miejsce lidera 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Wynik spotkanie nie odzwierciedla przebiegu meczu. Tomasovia już w pierwszym 5 minutach mogła strzelić dwa gole.

Jedyna bramka spotkania padła natomiast w 8. minucie meczu, a jej strzelcem był Norbert Raczkiewicz.

W 40. minucie miało miejsce nieprzyjemne zdarzenie. W walce o piłkę zderzyli się Paweł Jarząb (Karpaty) z Patrykiem Słotwińskim (Tomasovia). Ten pierwszy z rozciętą głową został odwieziony karetką do szpitala.

TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI - KARPATY KROSNO 1-0 (1-0)
Bramka: N. Raczkiewicz (8)

Tomasovia: Bartoszyk – Bojarczuk, Joniec, Sękowski, Skiba – Głaz, Gordiejczuk (77. Baran), N.Raczkiewicz (90. Chwała), Słotwiński, Żurawski (91. T.Raczkiewicz) – Sikorski (53. Mychalczuk).

Karpaty: Hajduk – Jarząb (42. Gorzenik), Chmielowski, Czopko, Woźniak (46. Telesz) – Kuliga, Zajdel, Fydrych, Kasza (64. Korzeniowski), Kapuściński – Liput.

Sędziował: Radosław Wąsik z Lublina. Żółte kartki: Bojarczuk, Gordiejczuk, Słotwiński – Kapuściński, Zajdel, Kuliga. Widzów: 600

źródło: tomasovia.tomaszow.info / karpatykrosno.net