2013-05-08 19:39:42

Pechowa końcówka Stali Rzeszów w Tarnowie

Piłkarze Stali Rzeszów pechowo zremisowali w Tarnowie z Unią 1-1. Goście stracili gola w piątej minucie doliczonego czasu gry.

Piłkarze Krzysztofa Łętochy prowadzili 1-0 z Unią od 74. minuty, kiedy to celnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Tomasz Margol.

Wyrównującą bramkę dla gospodarzy zdobył Kamil Wilk, który wpisał się na listę strzelców w 95. minucie.

W 84. minucie Unia Tarnów nie wykorzystała rzutu karnego - Paweł Węgrzyn przestrzelił.

UNIA TARNÓW - STAL RZESZÓW 1-1 (0-0)
Bramki: Wilk (90+5) - Margol (74)

Unia: Libera - Bednarczyk, Pawlak, Jamróg, Węgrzyn - Witek, Furmański, Matras, Sojda - Ślęzak (83. Wilk), Fałowski (75. Adamski)

Stal: Wietecha - Pawłowicz, Duda, Baran, Drożdżal - Koczon (86. Maca), Alancewicz (46. Margol), Jędryas, Lisańczuk (63. Prokić), Persona - Szela (90. Jakubowski)

Sędziował: Tomasz Marciniak z Płocka. Żółte kartki: Witek - Szela

źródło: własne / stalrzeszow.pl