2010-03-20 16:03:18

sparing: Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 1-1

Dziś o godzinie 13:30 w Podgrodziu (k. Dębicy) został rozegrany sparing dwóch IV-ligowców: Wisłoka Wiśniowa i Rzemieślnika Pilzno.

W pierwszej połowie zawodnicy z Pilzna mieli lekką przewagę, stworzyli sobie kilka sytuacji podbramkowych jednak nie zdołali ich wykończyć. Podobnie okazje do objęcia prowadzenia stworzyli sobie również piłkarze Wisłoka, jednak tak jak w przypadku Pilźnian, nie udokumentowali tego w żaden sposób i pierwsza część test meczu zakończyła się wynikiem 0-0.

Po przerwie podopieczni Andrzeja Jaskota uzyskali już widoczną przewagę na boisku, stworzyli sobie kilka dogodnych do strzelenia bramki sytuacji, jednak pierwsi swoją okazje na bramkę zamienili zawodnicy "Rzemiosła". Chwilę później stan meczu wyrównał sam trener Wisłoka Andrzej Jaskot. Więcej bramek w meczu już nie zobaczyliśmy.

Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 1-1 (0-0)
Bramka dla Wisłoka: Jaskot

źródło: wislokwisniowa.futbolowo.pl