http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2013-01-07 21:23:33

23 piłkarzy na pierwszym treningu Siarki Tarnobrzeg

Podobne tematy Siarka Tarnobrzeg
Piłkarze drugoligowej Siarki Tarnobrzeg rozpoczęli przygotowania do piłkarskiej wiosny. W pierwszych zajęciach wzięło udział 23 graczy.
 
Na pierwszym treningu prowadzonym przez Artura Kupca pojawili się trzej nowi zawodnicy: Senegalczyk Mouhamadou Fall, Dawid Korona oraz Marcin Grunt.
 
W zajęciach udział wzięli także powracający z wypożyczenia Jacek Rożek, Kamil Lipiec i Mirosław Kabata (wszyscy Czarni Połaniec) oraz Adrian Lasota (OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg).
 
Z drużyną Siarki Tarnobrzeg trenował również Bartosz Madeja, który dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Na razie jednak nie wiadomo czy odejdzie, choć całkiem możliwe, że wróci do drugoligowej Resovii, której jest wychowankiem.
 
W pierwszym tygodniu przygotowań "Siarkowcy" będą trenować tylko raz dziennie, w kolejnym dwa razy (wtorki i czwartki). Pierwszy mecz kontrolny rozegrają 19 stycznia z Wisłą Sandomierz.
 
 
źródło: Echo Dnia
 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

vojqpvkjor 2017-04-09 06:06:28 0 0

Wl7xDH qytxlonzorhb, [url=http://lobmhpbwkikd.com/]lobmhpbwkikd[/url], [link=http://gusrhtasbtyd.com/]gusrhtasbtyd[/link], http://uihydfqtwthu.com/

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem