http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2012-12-04 21:22:45

Piłkarze ze Starachowic testowani w Siarce Tarnobrzeg

Dawid Korona, Bartosz Gębura i Konrad Wójtowicz - piłkarze trzecioligowej Juventy Starachowice, trenują z grającą w II lidze wschodniej Siarką Tarnobrzeg.
 
Artur Kupiec, szkoleniowiec Siarki Tarnobrzeg, przygląda się trzem kolejnym piłkarzom którzy mogli wzmocnic prowadzoną przez niego drużynę. Cała trójka występowała ostatnio w Juvencie Starachowice.
 
Niespełna 25-letni Dawid Korona i o ponad pół roku starszy Bartosz Gębura to obrońcy. Pierwszy z wymienionych jest wychowankiem Siarki, jednak jeszcze w wiku juniora przeszedł do SMS-u Łódź.
 
Gębura natomiast przebywał już na testach w Tarnobrzegu przed rokiem. Wówczas zdecydował się jednak na powrót do Starachowic.

Trzeci z testowanych zawodników Konrad Wójtowicz ma 21 lat i gra w formacji pomocy. Wraz z kolegami będzie trenował w Tarnobrzegu do piątku.
 
 
źródło: juventa.starachowice.org

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

mmkj 2012-12-05 11:06:12 0 0

Pamietam Korone z gry w Wisloce 5-6lat temu slaby zawodnik z nadwaga moze sie cos zmienilo..

felipe 2012-12-05 14:02:55 0 0

cała trójca cienka jak sik pająka... kolejne pseudowzmocnienia???

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem