2012-11-17 15:15:11

"Stalówka" zremisowała z Radomiakiem

Piłkarze Stali Stalowa Wola zremisowali 1-1 z Radomiakiem Radom w meczu 17. kolejki II ligi wschodniej.

Podopieczni Mirosława Kality na zakończenie piłkarskiej jesieni zremisowali przed własną publicznością z Radomiakiem Radom.

Bramkę dla Stali Stalowa Wola zdobył w 40. minucie meczu Wojciech Białek, który trafił do siatki z rzutu karnego.

Goście jednak bardzo szybko wyrównali - gola na 1-1 zdobył Mariusz Marczak.

Bracze "Stalówki" kończyli to spotkanie w dziesiątkę po tym jak w 62. minucie drugą żółtą kartkę otrzymał Mateusz Kantor.

STAL STALOWA WOLA - RADOMIAK RADOM 1-1 (1-1)
Bramki: Białek (40-karny) - Marczak (43)

Stal: Wołoszyn - Kantor, Czarny, Żmuda, Sikorski - Wojciech Białek (76. Kowal), Kachniarz (61. Turczyn), Horajecki, Łanucha - Getinger (81. Komada), Fabianowski

Radomiak: Banasiak - Wójcik, Dubina, Moryc, Nowak (58. Byszewski) - Figiel, Marczak (67. Leandro), Wlazło, Odunka - Kornacki (59. Derbich), Prędota

Sędziował: Paweł Malec z Łodzi. Żółte kartki: Kantor, Kachniarz, Białek, Sikorski - Marczak. Czerwona kartka: Kantor (62, druga żółta)

źródlo: własne / sportowefakty.pl