2012-10-20 20:10:32

Stal Nowa Dęba lepsza od LZS-u Turbia

Drużyna z Turbi doznała kolejnej porażki. Tym razem w Nowej Dębie LZS uległ miejscowej Stali 0-4.

Ekipa LZS-u Turbia i tym razem nie zdobyła punktów, choć do przerwy utrzymywał się wynik remisowy.

Wszystkie bramki padły w drugiej połowie, a strzelali je Karol Wilk (dwie), Szymon Serafin i Marcin Kowal.

Dzisiejsza wygrana pozwoliła gospodarzom na przerwanie passy sześciu spotkań bez zwycięstwa.

STAL NOWA DĘBA - LZS TURBIA 4-0 (0-0)
Bramki:
Wilk 2 (58, 76), Serafin (53), Kowal (75)

Stal: A. Kotrych - Diektiarenko, Rachwał, Dudziak, S. Rębisz (67. Wydro) - Kowal (87. Pogoda), Warzocha, S. Serafin (75. Milanowski), Marek - Nowak (46. Wilk), Marut (80. Sudoł)

Turbia: Piwowar - Zalewski (65. Gromadzki), Dziedzic, Maciorowski, P. Mączka - Peszko (75. D. Mączka), Myszka (35. Kempanowski), Stelmach, Stępień, Gilar - Oczak

Sędziował: Paweł Wałęga z Dębicy. Żółte kartki: Dudziak - P. Mączka. Widzów: 200