2012-10-20 16:24:44

Orzeł Przeworsk rozbił Avię Świdnik

Piłkarze Orła Przeworsk rozbili Avię Świdnik aż 5-0 w wyjazdowym meczu III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Orzeł Przeworsk w efektowny sposób przerwał passę sześciu kolejnych meczów bez zwycięstwa. Podopieczni Macieja Huzarskiego strzelili wyżej notowanym rywalom aż pięć bramek nie tracąc żadnej.

Wszystkie bramki padły dopiero po przerwie. Gole dla Orła zdobyli kolejno Taras Mazur, Krzysztof Pietluch, Maciej Lech, Witalij Mielniczuk i Mateusz Kocur.

Piłkarze Avii Świdnik mimo porażko zachowali trzeci miejsce w tabeli. Przeworszczanie awansowali na dziesiąte miejsce.

AVIA ŚWIDNIK - ORZEŁ PRZEWORSK 0-5 (0-0)
Bramki: Mazur (54), Pietluch (58), Lech (67), Mielniczuk (68), Kocur (79)

Avia: Gieresz - Lenart, Maciejewski, Jankowski (62. Jeleniewski), Kucharzewski - Tarkowski (62. Pacek), Mitaszka (46. Szewc), Sadło, Krawiec (62. Sikora) - Mazurek, Giza

Orzeł: Drzystek - Jarosz, Vaskovets, Mazur, Tworzydło - Kocur (79. Laska), Sykała, Mielniczuk (80. Zięba), Broda - Lech (85. Bukała), Pietluch (73. Gawłowski)

Sędziował: Konrad Gąsiorowski z Białej Podlaskiej. Żółte Kartki: Maciejewski - Kocur, Lech.

źródło: własne / orzelprzeworsk.futbolowo.pl