2012-10-07 16:12:18

Strumyk ograł spóźnioną Przełęcz. Dwa gole "Ruska"

Piłkarze Strumyka Malawa wygrali 2-1 w ligowym starciu z Przełęczą Dukla. Obydwa gole dla gospodarzy zdobył Maciej Rusin.

Pojedynek 11. kolejki pomiędzy Strumykiem Malawa a Przełęczą Dukla rozpoczął się 20 minut później niż pierwotnie planowano.

Wszystko przez spóźnienie Przełęczy Dukla, która dotarła na stadion w Malawie kilka minut po planowanym starcie meczu.

Mimo poślizgu to goście pierwsi trafili do siatki. W 36. minucie gola z rzutu karnego zdobył Łukasz Śliwiński i Przełęcz prowadziła do przerwy 1-0.

Tuż po przerwie wyrównującą bramkę dla Strumyka Malawa strzelił Maciej Rusin. Grający trener gospodarzy do siatki trafił także w 85. minucie dając swojej drużynie trzy punkty.

Gracze Strumyka odnieśli już piąte zwycięstwo z rzędu i pną się coraz wyżej w tabeli.

STRUMYK MALAWA - PRZEŁĘCZ DUKLA 2-1 (0-1)
Bramki: Rusin 2 (46, 85) - Śliwiński (36-karny)

Strumyk: Zieliński - Łysek, Gaca, Bieda. Majcher (46. Szymański) - Wójtowicz (90. Gaweł) Kmuk, Brudek (75. Bryk), Grad - Majcher, Rusin (85. Jandziś)

Przełęcz: Nowak - Szopiak, Kmiecik, Gonet, Pietruszka - Soliński  (60. Munia), Śliwiński, Koncewicz (87. Moroń), Pernal (71. Delimat), Porcek - Waliszko

Sędziował: Patryk Tylski z Mielca. Żółte kartki: Zieliński, Brudek, Wójtowicz - Porcek, Śliwiński, Pernal. Widzów: 180