2012-10-06 20:03:56

Karpaty Krosno pokonały Orlęta Radzyń Podlaski

Piłkarze Karpat Krosno pokonali w Radzyniu Podlaskim tamtejsze Orlęta w meczu 11. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Pod dwóch porażkach z rzędu i aż pięciu meczach bez wygranej wreszcie z trzech punktów cieszyli się gracze Karpat Krosno.

"Karpaciarze" wygrali na wyjeździe z Orlętami Radzyń Podlaski 2-1, a bohaterem spotkania był obrońca Marcin Włodarski.

Prowadzenie ekipie prowadzonej przez Tomasza Wacka dał już w 28 sekundzie meczu  Włodarski. Gospodarze odpowiedzieli trafieniem Wojciecha Hołoweńko.

Zwycięski gol padł na kilka minut przed końcem spotkania. "Włodar" skutecznie dobił uderzenie jednego z kolegów zapewniają krośnianom przełamanie.

Gospodarze od 36. minuty grali w osłabieniu po tym jak czerwoną kartką ukarany został Patryk Szymala.

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI - KARPATY KROSNO 1-2 (1-1)
Bramki: Hołowieńko (19) - Włodarski 2 (1, 86)

Orlęta: Stężała - Kazubski, Zarzecki, Nowik, Szymala - Borysiuk, Pliszka, Ptaszyński (82. Grajek), Król - Byś (37. Zmorzyński), Hołoweńko (83. Wróblewski)

Karpaty: Hajduk - Zajdel (83. Mikulec), Chmielowski, Czopko, Włodarski - Woźniak, Kozieł, Fydrych, Nikody (71. Korzeniowski) - Buczek (90. Stanisz), Zarzyka.

Sędziował: Piotr Burak z Zamościa. Żółte kartki: Szymala, Borysiuk - Nikody, Zarzyka. Czerwona kartka: Szymala (36, zagranie piłki ręką). Widzów: 200

źródło: własne / karpatykrosno.net