2012-10-06 19:22:43

Orzeł Przeworsk wywalczył remis w Nowej Sarzynie

Piłkarze Orła Przeworsk zremisowali 1-1 w wyjazdowym pojedynku z Unią Nowa Sarzyna.

Beniaminek z Przeworska nie przestraszył się wyżej notowanej Unii i wywiózł z Nowej Sarzyny cenny punkt. Mało tego - był bardzo bliski zwycięstwa, bo jeszcze kilka minut przed końcem prowadził 1-0.

Gracze Orła Przeworsk wyszli na prowadzenie po bramce Witalija Mielniczuka, który potężnym strzałem z rzutu wolnego z 35 metrów wpakował piłkę do bramki Artura Zastawnego.

Gospodarze długo próbowali wyrównać, ale nie mogli znaleźć sposobu na Bartosza Drzystka.

Wreszcie w 86. minucie zagranie Krzysztofa Bigasa wykorzystał Krystian Lebioda i Unia Nowa Sarzyna uratowała punkt.

Zobacz: III liga lubelsko-podkarpacka 2012/2013 (runda jesienna) - tabela, statystyki, strzelcy

źródło: własne / unia.nowasarzyna.eu