2012-09-29 20:10:25

Dotkliwa porażka Karpat. 0-4 z Avią Świdnik

Wysokiej porażki przed własną pubicznością doznali gracze Karpat. Krośnianie ulegli Avii Świdnik aż 0-4.

Spory dylemat będzie miał Tomasz Wacek po dzisiejszym pojedynku z Avią Świdnik.

Przypomnijmy, że szkolenowiec po pierwszej w sezonie porażce Karpat Krosno podał się do dymisji. Zarząd ostatecznie jej nie przyjął i zdołał przekonać Wacka do pozostania w klubie.

Dziś jednak "Karpaciarze" polegli w starciu z Avią Świdnik aż 0-4 i trener na pewno będzie miał nad czym myśleć.

Krośnianie dzielnie trzymali się tylko w pierwszej połowie. Po przerwie gole dla świdniczan zdobywali kolejno Michał Sadło, Bartłomiej Mazurek, Łukasz Giza i Kacper Krawiec.

KARPATY KROSNO - AVIA ŚWIDNIK 0-4 (0-0)
Bramki: Sadło (54), Mazurek (57), Giza (77), Krawiec (85)

Karpaty: Hajduk - Zajdel, Chmielowski (85. Czopko), Łukaczyński, Włodarski - Woźniak (60. Stanisz), Kozieł, Fydrych, Nikody (77. Korzeniowski) - Buczek (85. Grzegorzek), Zarzyka

Avia: Gieresz  - Lenart, Maciejewski, Jankowski, Kucharzewski - Jeleniewski, Sadło (88. Kowalski), Krawiec, Mazurek (81. Szewc) - Tarkowski (71. Mitaszka), Giza (90. Pacek)

Sędziował: Witold Kwaśny z Sędziszowa Małopolskiego. Żółte kartki: Łukaczyński, Kozieł - Jeleniewski

źródło: własne

źródło: własne / karpatykrosno.net