2012-09-15 18:29:53

Stal Rzeszów nadal bez wygranej przy Hetmańskiej

Stal Rzeszów po raz kolejny nie dała powodów do radości swoim fanom, którzy zasiedli na trybunach stadionu przy Hetmańskiej 69. "Biało-niebiescy" przegrali z Wisłą Płock 1-2.

Podopieczni Ryszarda Kuźmy przegrali drugi z rzędu mecz na własnym stadionie, choć prowadzili już po bramce Marcina Koczona.

Tuż przed przerwą goście z Płocka zdołali jednak wyrównać po strzale Łukasza Sekulskiego z rzutu wolnego z około 30 metrów.

W drugiej połowie arbiter spotkania trzykrotnie karał graczy obydwu drużyn czerwonymi kartonikami. Najpierw boisko musiał opuścić strzelec bramki dla Wisły Sekulski.

Kolejne dwie kary otrzymali Dawid Florian i w końcówce Arkadiusz Baran. Ten ostatni sprokurował dodatkowo rzut karny, który na bramkę zamienił Bartłomiej Sielewski dając wygraną Wiśle.

STAL RZESZÓW - WISŁA PŁOCK 1-2 (1-1)
Bramki:
Koczon (25) - Sekulski (45+1) - Sielewski (89-karny)

Stal: Wietecha - Jakubowski (59. Prokić), Przybyszewski, Baran, Solecki - Persona, Więcek (75. Szela), Florian, Lisańczuk - Stachyra, Koczon.

Wisła: Kwiatkowski - Nadolski, Magdoń, Radić, Mysona - Góralski, Sielewski, Janus (90. Zembrowski), Hiszpański, Sekulski - Krzywicki (59. Masart).

Sędziował: Michał Zając z Sosnowca. Żółte kartki: Baran, Florian , Jakubowski, Stachyra, Koczon, Prokić - Sekulski, Magdoń. Czerwone kartki: Florian (82. za drugą żółtą), Baran (87. za faul) - Sekulski (63. za drugą żółtą). Widzów: 800 (w tym 50 z Płocka)

źródło: własne / pilka.stal.rzeszow.pl