2012-09-14 18:28:12

Karpaty zremisowały z Unią Nowa Sarzyna

Piłkarze Karpat Krosno zremiswali 2-2 z Unią Nowa Sarzyna w meczu 8. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Gracze Unii Nowa Sarzyna wyszli na prowadzenie już w 4. minucie meczu po golu Krystiana Lebiody.

Odpowiedź gospodarzy była jednak bardzo szybka - kilkadziesiąt sekund później po trafieniu Marcina Włodarskiego było 1-1.

Kolejnego gola dla Kaprat Krosno strzelił chwilę później Tomasz Liput i do przerwy miejscowi prowadzili jedną bramką.

W drugiej odsłonie wyrównującego gola dla gości strzelił Dawid Bieńkowski i spotkanie zakończyło się remisem.

KARPATY KROSNO - UNIA NOWA SARZYNA 2-2 (2-1)
Bramki: Włodarski (5), Liput (10) - Lebioda (4), Bieńkowski (60)

Karpaty: Hajduk - Chmielowski (76. Woźniak), Czopko, Łukaczyński, Włodarski - Zajdel, Kozieł, Fydrych (61. Zarzyka) - Pęcak (67. Korzeniowski), Liput (61. Nikody), Buczek

Unia: Zastawny - Skała, Pydych, Bartnik, Oślizło - Juda, Bigas, Sierżęga, Lebioda, Bieńkowski (82. Telka) - Bednarz (78. Mistrzyk)

Sędziował: Paweł Małodziński z Mielca. Żółte kartki: Chmielowski, Zarzyka – Pydych, Bartnik, Sierżęga, Juda. Widzów: 500

źródło: własne / karpatykrosno.net