2012-09-07 17:55:10

Polonia Przemyśl wygrała w Przeworsku

W meczu inaugurującym siódmą kolejkę III ligi lubelsko-podkarpackiej Orzeł Przeworsk przegrał na własnym stadionie z Polonią Przemyśl 1-3.

Przemyślanie wyszli na prowadzenie już w 10. minucie meczu. Celnym strzałem popisał wtedy Andrij Małyk. Tuż przed przerwą wyrównał Mateusz Kocur.

W drugiej części gry Poloniści ponownie ruszyli do ataku, czego efektem były gole Ołeksandra Rozmana i Mateusza Wanata.

ORZEŁ PRZEWORSK - POLONIA PRZEMYŚL 1-3 (1-1)
Bramki:
 Kocur (45) - Małyk (10), Rozman (53), Wanat (80)

Orzeł: Drzystek - Zagórski (64. Strączek), Sykała, Mazur, Laska (84. Kowal) - Lech (69. Bukała), Zięba, Mielniczuk, Kocur - Gawłowsk, Pietluch.

Polonia: Cisek - Pydych, W. Jaroch, Policht, Sokil - Sedlaczek (68. Wanat), Kazek, Walaszczyk, Rozman (90. Pikłowski) - Małyk, Sobol.

Sędziował: Hubert Ripper z Lublina. Żółte kartki: Kocur - W. Jaroch, Sokił, Małyk. Czerwona kartka:  Sokił (90 min. - za drugą żółtą). Widzów: 500

źródło: własne / orzelprzeworsk.futbolowo.pl