2010-02-27 18:02:31

sparing: Kolbuszowianka - Crasnovia Krasne 4-3

Piłkarze czwartoligowej Kolbuszowianki rozegrali kolejny mecz kontrolny. Tym razem zmierzyli się z Crasnovią Krasne, występującą na co dzień w rzeszowskiej "okręgówce".
 
Spotkanie rozegrano na dobrze przygotowanym do gry boisku w Niwiskach. Jedenastka Kolbuszowianki jaka rozpoczeła dzisiejszy mecz przypominała już tę "właściwą", która ma szanse wybiec na murawę w pierwszym spotkaniu rundy wiosennej w Targowiskach. Trener Sito testował w dzisiejszym nowe ustawienie - pięcioma pomocnikami i jednym wysuniętym napastnikiem, które całkiem nieźle funkcjonowało.
 
W powodu drobnych urazów w ekipie czwartoligowca na boisku nie pojawili się między innymi Dawid Jamróz, Łukasz Krystel i Sebastian Serafin. Pojawił się natomiast testowany już wcześniej Andrzej Boroń.
 
KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA - CRASNOVIA KRASNE 4-3
Bramki: Adranowicz, Korab, Ciuła, Pruś

Kolbuszowianka: Król - Mazurek, Pastuła, Polak, Serafin - Adranowicz, Kołacz, Abramowicz, Pisarczyk, Ciuła - Korab oraz Kozioł, Boroń, Skowron, Orłowski, Cieśla, Gorzelany, Pruś
 
źródło: kolbuszowianka.net

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem