2012-09-02 20:09:35

Szczęśliwa wygrana Unii Nowa Sarzyna w Chełmie

Unia Nowa Sarzyna wygrała w Chełmie z miejscową Chełmianką 2-1, strzelając zwycięskiego gola w 90 minucie spotkania.

Unia pokonała Chełmiankę 2-1 w meczu zamykającym szóstą serię gier III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze za sprawą Marcina Gregorowicza.

Podopieczni Pawła Wtorka zdołali jednak wyrównać. Damian Juda "na raty" pokonał spisującego się do tej pory dobrze Pawła Szokaluka.

W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry Stanisław Bednarz zdecydował się na strzał z około 30 metrów umieszczając piłkę pod poprzeczką bramki Chełmianki.

CHEŁMIANKA CHEŁM - UNIA NOWA SARZYNA 1-2 (0-0)
Bramki: Gregorowicz (64) - Juda (83), Bednarz (90)

Chełmianka: Szokaluk - Tywoniuk, Borys, Batata, Siatka - Wójcik (59. Wacewicz), Wasiluk, Pogorzelec, Wieczorek (46. Wesołowski) - Gregorowicz (72. Fornal), Bala (46. Górniak).

Unia: Wierzgacz - Bieńkowski, Lebioda, Bigas, Bartnik - Skała, Oślizło, Bednarz (90. Telka), Wtorek -Juda, Sierżęga.

Sędziował: Konrad Gąsiorowski z Białej Podlaskiej. Żółte kartki: Wasiluk, Siatka, Wesołowski, Tywoniuk - Bednarz, Wtorek, Lebioda. Czerwona kartka: Mateusz Tywoniuk (90. za drugą żółtą). Widzów: 500

źródło: chelmiankachelm.futbolowo.pl