2012-09-01 18:09:53

Polonia Przemyśl znów remisuje. Piąty raz w tym sezonie

Trzecioligowa Polonia Przemyśl zremisowała 1-1 z Orlętami Radzyń Podlaski w meczu 6. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Piłkarze Jarosława Zająca zremisowali trzecie spotkanie z rzędu i już piąte w tym sezonie. Cały czas jednak są niepokonani.

W pojedynku z Orlętami Radzyń Podlaski przemyślanie musieli odrabiać straty, bo pierwsi do siatki trafili goście. Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy prowadzenie drużynie z Lubelszczyzny dał Wojciech Hołoweńko.

Wyrównującą bramkę dla Polonii Przemyśl zdobył kilka minut później Kamil Walaszczyk wykorzystując rzut karny.

POLONIA PRZEMYŚL - ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 1-1 (0-0)
Bramki: Walaszczyk (55-karny) - Hołoweńko (47)

Polona: Cisek - Barszczak, Policht, Jaroch, Sokil - M. Sobol, K. Kazek, Walaszczyk, Sedlaczek - Małyk (66. Gwóźdź), Rozman

Orlęta: Stężała - Kazubski, Byś (68. Puła), Zarzecki, Zmorzyński - Leszkiewicz, Piotrowicz, Grajek (38. Pliszka), Król (59. Szymala) - Sobiczewski (85. Ptaszyński), Hołoweńko

Sędziował: Filip Kosak ze Stalowej Woli. Żółte kartki: K. Kazek, Sedlaczek, Barszczak - Sobiczewski. Widzów: 400

źródło: własne