2012-08-26 21:05:18

Turbia obudziła się po przerwie

LZS Turbia przegrywał do przerwy z Wisłokiem Strzyżów, ale ostatecznie zdołał zwyciężyć 5-2.

Goście wyszli na prowadzenie po golu Jakuba Barana z rzutu karnego i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Po przerwie obudzili się gracze LZS-u Turbia. Hat-tricka skompletował Piotr Gilar, a dwa trafienia dorzucił Andrzej Gromadzki.

Wisłok Strzyżów odpowiedział tylko trafieniem Szymona Kroka i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5-2 dla miejscowych.

Goście kończyli ten mecz w dziesiątkę - czerwoną kartką ukarany został Mateusz Włodyka.

LZS TURBIA - WISŁOK STRZYŻÓW 5-2 (0-1)
Bramki: Gilar 3 (51, 53, 74), Gromadzki 2 (62, 90) - Baran (31-karny), Krok (85)

Turbia: D. Mączka - Zalewski (46. Marszłowicz), Maciorowski, Dziedzic, Stępień - Mroczka, Myszka, Gilar, Gromadzki - Stelmach, P. Mączka (65. Maziarz)

Wisłok: Zimny - Szołdra, Brusik (53. Zabiński), Pasek (46. Klimek), Włodyka - Draga (66. K. Baran), Śliwa (66. Gorczyca), Rajzer, Pałys, J. Krok (53. Grabowski) - J. Baran

Sędziował: Tomasz Szewczyk z Dębicy. Żółe kartki: Dziedzic - Bursik, Klimek. Czerwona kartka: Włodyka (73, faul taktyczny). Widzów: 300