2012-07-18 20:07:39

sparing: Siarka Tarnobrzeg - Wisła Sandomierz 3-1

Siarka Tarnobrzeg rozegrała mecz kontrolny, w którym pokonała Wisłę Sandomierz 3-1.

W dzisiejszym sparingu nie grali narzekający na urazy Łukasz Ćwiczak, Paweł Bażant, Wojciech Jakubiec i Kamil Zalewski

Wystąpili natomiast testowani Piotr Duda i Mateusz Janiec z Korony Kielce (ME) oraz Konrad Stępień ze Stali Mielec i Adrian Gębalski z Czarnych Połaniec.

"Siarkowcy" w pierwszej połowie przeważali, co przełożyło się na jednobramkowe prowadzenie po golu Jańca.

Po przerwie na 2-0 podwyższył Jacek Kuranty. Wisła zdołała strzelić bramkę kontaktową, jednak po chwili Siarka odpowiedziała trzecim trafieniem autorstwa Mirosława Kabaty.

SIARKA TARNOBRZEG - WISŁA SANDOMIERZ 3-1 (1-0)