Terminarz III ligi lubelsko-podkarpackiej 2012/2013 (runda jesienna)

2012-07-10 13:38:10
Znamy terminarz III ligi lubelsko-podkarpackiej. Pierwsza kolejna odbędzie się - zgodnie z zapowiedzianiami - w terminie 11/12 sierpnia.
 
Podkarpacki Związek Piłki Nożnej ustalił terminarz rozgrywek III ligi lubelsko-podkarpackiej.
 
Uwzględniono w nim Stal Kraśnik, która najprawdopodobniej nie przystąpi do rozgrywek. W najbliższym czasie dowiemy się zapewne kto zajmie jej miejsce.
 
Terminarz III ligi lubelsko-podkarpackiej 2012/2012 (rudna jesienna):

Kolejka 1 - 11/12 sierpnia
Karpaty Krosno - Polonia Przemyśl
Wieniawa Lublin - Stal Sanok
Orlęta Łuków - Chełmianka Chełm
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik
Czarni Jasło - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec

Kolejka 2 - 15 sierpnia
Polonia Przemyśl - Stal Mielec
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała
Stal Kraśnik - Czarni Jasło
Chełmianka Chełm - Orzeł Przeworsk
Stal Sanok - Orlęta Łuków
Karpaty Krosno - Wieniawa Lublin

Kolejka 3 - 18/19 sierpnia
Wieniawa Lublin - Polonia Przemyśl
Orlęta Łuków - Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk - Stal Sanok
Czarni Jasło - Chełmianka Chełm
Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik
Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Mielec - Avia Świdnik

Kolejka 4 - 25/26 sierpnia
Polonia Przemyśl - Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Mielec
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Nowa Sarzyna
Stal Kraśnik - Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm - Izolator Boguchwała
Stal Sanok - Czarni Jasło
Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk
Wieniawa Lublin - Orlęta Łuków

Kolejka 5 - 29 sierpnia
Orlęta Łuków - Polonia Przemyśl
Orzeł Przeworsk - Wieniawa Lublin
Czarni Jasło - Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała - Stal Sanok
Podlasie Biała Podlaska - Chełmianka Chełm
Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik
Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 6 - 1/2 września
Polonia Przemyśl - Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik
Stal Kraśnik - Stal Mielec
Chełmianka Chełm - Unia Nowa Sarzyna
Stal Sanok - Podlasie Biała Podlaska
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała
Wieniawa Lublin - Czarni Jasło
Orlęta Łuków - Orzeł Przeworsk

Kolejka 7 - 8/9 września
Orzeł Przeworsk - Polonia Przemyśl
Czarni Jasło - Orlęta Łuków
Izolator Boguchwała - Wieniawa Lublin
Podlasie Biała Podlaska - Karpaty Krosno
Unia Nowa Sarzyna - Stal Sanok
Stal Mielec - Chełmianka Chełm
Avia Świdnik - Stal Kraśnik
Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia Tomaszów Lubelski

Kolejka 8 - 15/16 września
Polonia Przemyśl - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm - Avia Świdnik
Stal Sanok - Stal Mielec
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna
Wieniawa Lublin - Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Łuków - Izolator Boguchwała
Orzeł Przeworsk - Czarni Jasło

Kolejka 9 - 22/23 września
Czarni Jasło - Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Łuków
Unia Nowa Sarzyna - Wieniawa Lublin
Stal Mielec - Karpaty Krosno
Avia Świdnik - Stal Sanok
Orlęta Radzyń Podlaski - Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Kraśnik

Kolejka 10 - 29/30 września
Polonia Przemyśl - Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Sanok - Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno - Avia Świdnik
Wieniawa Lublin - Stal Mielec
Orlęta Łuków - Unia Nowa Sarzyna
Orzeł Przeworsk - Podlasie Biała Podlaska
Czarni Jasło - Izolator Boguchwała

Kolejka 11 - 6/7 października
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk
Stal Mielec - Orlęta Łuków
Avia Świdnik - Wieniawa Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm

Kolejka 12 - 13/14 października
Polonia Przemyśl - Chełmianka Chełm
Stal Sanok - Stal Kraśnik
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wieniawa Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski
Orlęta Łuków - Avia Świdnik
Orzeł Przeworsk - Stal Mielec
Czarni Jasło - Unia Nowa Sarzyna
Izolator Boguchwała - Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 13 - 20-21 października
Podlasie Biała Podlaska - Polonia Przemyśl
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała
Stal Mielec - Czarni Jasło
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk
Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wieniawa Lublin
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno
Chełmianka Chełm - Stal Sanok

Kolejka 14 - 27/28 października
Polonia Przemyśl - Stal Sanok
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm
Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski
Czarni Jasło - Avia Świdnik
Izolator Boguchwała - Stal Mielec
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna

Kolejka 15 - 3/4 listopada
Unia Nowa Sarzyna - Polonia Przemyśl
Stal Mielec - Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik - Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski - Czarni Jasło
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orzeł Przeworsk
Stal Kraśnik - Orlęta Łuków
Chełmianka Chełm - Wieniawa Lublin
Stal Sanok - Karpaty Krosno

źródło: 90minut.pl



http://www.funnike.com/


0 komentarzy
  Dodaj komentarz  



Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

czas l: 0.060678005218506