2012-06-26 22:06:51

Kolejni gracze w kręgu zainteresowań Siarki Tarnobrzeg

Trener Siarki Tarnobrzeg Michał Szymczak ma na oku kolejnych dwóch zawodników, którzy mogliby wzmocnić beniaminka II ligi wschodniej.
 
W kręgu zainteresowania sztabu szkoleniowego Siarki znaleźli się Mateusz Stąporski i Krzysztof Szpond.
 
Pierwszy z wymienionych to zawodnik usposobiony ofensywnie występujący w formacji pomocy. Ubiegłą rundę spędził w Łódzkim Klubie Sportowym, w barwach którego sześciokrotnie pojawiał się na boiskach T-Mobile Ekstraklasy.

Dla Stąporskiego byłby to powrót do Tarnobrzega, bowiem reprezentował już barwy Siarki będąc jeszcze juniorem. Warto dodać, że jeszcze niedawno w Siarce grał brat Mateusza Przemysław (obecnie Sokół Nisko).
 
Krzysztof Szpond ma 25 lat i gra jako obrońca. Całą swoją karierę spędził w Izolatorze Boguchwała będąc w kadrze pierwszego zespołu od 9 lat (początkowo jako napastnik).
 
Jak przyznał w rozmowie z Echem Dnia trener Szymczak, poszukuje do swojego zaspołu napastników i obrońców, lecz priorytetem są młodzieżowcy.
 
źródło: Echo Dnia

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem