2020-03-08 10:37:51

ORLEN Upstream Czuwaj Przemyśl bezlitosny dla rezerw Azotów Puławy

Harcerzyki rozjechały rezerwy Azotów (fot. SRS Czuwaj Przemyśl)
Podopieczni Michała Kubisztala dali wczoraj swoim kibicom wiele radości. Było łatwo i przyjemnie, a gospodarze pewnie pokonali rezerwy ekipy z Tarnowa.

Mecz od pierwszych minut był dość wyrównany, a ORLEN Upstream Czuwaj Przemyśl nie potrafił przez długi czas potwierdzić swojej przewagi. Gospodarze długo się męczyli z rezerwami Azotów Puławy, jednak po kwadransie gry sytuacja zmieniła się diametralnie.

Harcerzyki włączyły piąty bieg i zaczęły powiększać swoją przewagę nad ekipą gości. Przemyślanie do przerwy prowadzili siedmioma oczkami. Druga odsłona to już koncert w wykonaniu ekipy Michała Kubisztala, która była bezlitosna dla rywali i ostatecznie wygrała aż 36-22.

ORLEN Upstream Czuwaj Przemyśl - Azoty II Puławy 36-22 (16-9)

ORLEN Upstream Czuwaj Przemyśl: Szczepaniec, Iwasieczko, Sar – Kielar 4, Guzdek 2, Biernat 3, Stołowski 2, Kubik 4, Bajwoluk 4, M. Nowak 5, Pedryc 2, Dutka 3, Kulka 6, Maciej Kubisztal 0, Michał Kubisztal 0, A. Nowak 1

Azoty II Puławy: Janicki, Wiejak, Stachowiak 1 – Skwierawski 0, Konieczny 0, Flont 4, Mchawrab 1, Malinowski 1, Napora 3, Szewczyk 2, Batyra 0, Figura 0, Baranowski 1, Przychodzień 9

Sędziowali: Krzysztof Jac (Tarnów) i Marcin Wrona (Wierzchosławice)