2020-03-01 11:08:30

Sparing: Piast Tuczempy - Sanoczanka Święte 4-1

Piast pewnie pokonał przedstawiciela okręgówki (fot. Radosław Kuśmierz)
Podopieczni Marka Strawy wczoraj rozegrali ostatni mecz kontrolny przed startem ligowej wiosny. Piastunki pewnie ograły rywala z niżej półki, a dublet ustrzelił Damian Barszczak.

Piast Tuczempy w próbie generalnej przed wznowieniem czwartoligowych rozgrywek, chciał pokazać się z jak najlepszej strony. To mu się udało, bowiem ekipa pomarańczowo-czarnych pewnie pokonała grającą w jarosławskiej okręgówce Sanoczankę Święte

Piastunki na prowadzenie wyszły już w 8. minucie za sprawą Kacpra Koguta, który wykorzystał podanie Łukasza Tyrawskiego. Podopiecznym Marka Strawy jednak było mało i dwie minuty później było już 2-0, a do siatki trafił Damian Barszczak.

Oba zespoły wczoraj miały małe problemy kadrowe. Sanoczanka przyjechała w mocno okrojonym składzie, wobec czego w jej składzie gościnnie zagrał Jakub Kloc. Piast w 28. minucie zdobył trzeciego gola, a jego strzelcem okazał się Łukasz Czub

Po zmianie stron padły jeszcze dwa gole. Zespół ze Świętego w 71. minucie zmniejszył straty do czwartoligowca. Jego radość trwała jednak zaledwie 120 sekund, bowiem po tym czasie z jedenastu metrów trafił Damian Barszczak.

Piast Tuczempy - Sanoczanka Święte 4-1 (3-0)

1-0 Kacper Kogut (8)
2-0 Damian Barszczak (10)
3-0 Łukasz Czub (28)
3-1 ? (71)
4-1 Damian Barszczak (73-rzut karny)

Piast Tuczempy: Strawa - Wielgosz, zawodnik testowany, Sobol, Kuca, Czub, Wota, Buczkowski, Barszczak, Kogut, Tyrawski