2020-02-28 14:02:11

Sparingi: Hutnik Kraków - Siarka Tarnobrzeg 2:2. Tarnobrzeżanie bez zwycięstwa

Siarka bez zwycięstwa w zimowych sparingach (fot. Siarka Tarnobrzeg)
W ostatnim sparingu przed startem rundy wiosennej Siarka Tarnobrzeg nie wykorzystała okazji do odniesienia pierwszego zwycięstwa w zimowych meczach sparingowych.

W piątek w Krakowie piłkarze Siarki Tarnobrzeg pomimo dobrej pierwszej połowy, a także następnych minut kolejnej części gry, nie utrzymali korzystnego dla siebie wyniku i tylko zremisowali z Hutnikiem Kraków 2:2. Bramki dla podkarpackiej drużyny strzelali Mateusz Janeczko i Luigi D'Apollonio.

Hutnik Kraków - Siarka Tarnobrzeg 2-2