2020-02-13 10:22:52

Sparing: Stal II Mielec - Sokół Nisko 2-3

Mielczanie polegli w meczu towarzyskim z Sokołem (fot. Radosław Kuśmierz)
Drugi garnitur mieleckiego pierwszoligowca przygotowuje się do piłkarskiej wiosny. Ekipa Damiana Skiby wczoraj zmierzyła się z drużyną, która aspiruje do awansu.

Rezerwy Stali Mielec rozgerały wczoraj grę kontrolną z liderem stalowowolskiej okręgówki. Sokół Nisko który poważnie myśli o powrocie do grona czwartoligowców, postawił się drużynie z wyżej klasy rozgrywkowej. Spotkanie zakończyło się ostatecznie wygraną zielono-czerwonych.

Podopieczni Rafała Leśniowskiego dobrze zaprezentowali się na tle wyżej notowanego rywala. Gra w pierwszej połowie była wyrównana i do przerwy był remis 1-1. Po zmianie stron to Sokół mocniej przycisnął i przechylił szalę na swoją korzyść.

Stal II Mielec - Sokół Nisko 2-3 (1-1)

Bramki dla Sokoła: Damian Juda, Patryk Wąs, Wojciech Tyczyński