2020-02-08 15:27:26

Filip Szczudlik nowym prezesem Przełomu Besko

Filip Szczudlik (w środku) to nowym prezes Przełomu Besko.
Filip Szczudlik został prezesem Przełomu Besko, który występuje w Klasie O Krosno. Został wybrano jednogłośnie.
 
Przełom Besko ma nowego prezesa. Został nim Filip Szczudlik, który już wcześniej pełnił obowiązki prezesa. Wczoraj już oficjalnie stanął na czele zespołu, który gra w Klasie O Krosno.
 
- Kolejny nowy etap w życiu przede mną. Wczoraj oficjalnie zostałem nowy prezesem Przełomu Besko. Mam nadzieję że mieszkańcy i działacze i kibice obdarza mnie zaufaniem. Mam zamiar godnie reprezentować ten klub, oraz gminę Besko. Na pierwszym miejscu zawsze stawiam rodzinę ,żonę ale na drugim zawsze w moim sercu jest Przełom - powiedział Filip Szczudlik.
 
- Dziękuję wszystkim działaczom za jednogłośnie wybranie mnie prezesem. Dziękuję Panu Adamowi za 12 lat pracy w klubie. Wspólnie z Marcinem oraz trenerem Pawłem mamy zamiar stworzyć drużynę, która będzie odnosić sukcesy i grać zawsze o najwyższy cel. Mam nadzieję, że kolejne moje marzenie się spełni, a mam ich wiele - kończy nowy prezes Przełomu Besko.

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem