2020-01-15 15:22:03

Futsal: III edycja Pucharu Extraligi Rzeszów

Podobne tematy Extraliga Rzeszów
fot. Extraliga
Piłkarska Liga Szóstek Extraliga Rzeszów tym razem zaprasza na III turniej halowy o Puchar Extraligi Rzeszów. Impreza odbędzie się 2 lutego 2020 roku w tyczyńskiej hali sportowej przy ul. Grunwaldzkiej 31.
 
III edycja Pucharu Extraligi Rzeszów w futsalu już 2 lutego. Piłkarskie emocje w tyczyńskiej hali tym razem objął patronatem poseł na sejm Wiesław Buż. W turnieju udział weżmie 16 zespołów , a każda drużyna rozegra przynajmniej 3 mecze czyli spędzi na parkiecie minimum 60 minut . Każda ekipa zostanie nagrodzona dyplomem, a trzy najlepsze pucharem oraz medalami. Triumfator także zdobędzie bilet do udziału w finale Pucharu Extraliga Rzeszów 2020 . Zostaną także nagrodzeni wyróżniający się indywidualnie zawodnicy.
 
- Tytułu niestety nie obroni Polonia Rzeszów, ponieważ w tym samym terminie udają się na Mistrzostwa Polski Oldbojów – mówi Daniel Moskal,  koordynator Extraliga Rzeszów.
 
Jednak zobaczymy m.in drugiego finalistę z ubiegłego roku Emerytów Rzeszów, zagra także Kormed Lubaczów, który jest pierwszym historycznym triumfatorem pucharu na hali.
 
- Zapraszam do udziału wszystkie chętne drużyny czy to z firmy, podwórka czy z trawy, ponieważ turniej na hali jest dobrym etapem w przygotowaniu do rundy wiosennej. Na pewno warto zagrać z nami na hali czy orliku o czym świadczą pomeczowe, turniejowe wypowiedzi kapitanów drużyn – zakończył Moskal.
 
Zgłoszenia i informacje do dnia 20.01.2020 pod nr . tel 503 954 173 lub e-mail: dan.mos@interia.pl
Z imprezy zaplanowana jest relacja wideo oraz galeria zdjęciowa.
 
Patronami III edycji Pucharu Extraligi są:
Wiesław Buż – poseł na sejm
Allefan.pl
Radio Taxi 19191 Rzeszów
Dekor Prestige Rzeszów
PV System Fotowoltaika
Centrum Medyczne “Kormed Lubaczów”Labu Med
PDK Live

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Fan 2020-01-15 20:38:17 2 0

Najlepsza liga piłkarska amatorska na ten moment w Rzeszowie.Organizacja prawie na tip top aczkolwiek Pan Moskal czasem ma fantazję ...przewyższającą tą extralige.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem