2020-01-11 11:01:15

Ekoball Stal Sanok wznowił przygotowania! Na zajęciach 20 zawodników

Foto Ekoball Stal Sanok
W czwartek 9.01.2020 na pierwszym treningu inaugurującym przygotowania do rudny wiosennej sezonu 19/20 spotkali się zawodnicy  Ekoball Stal Sanok prowadzonych przez Mateusza Ostrowskiego.
 
Z krótkiej rozmowy którą udało nam się przeprowadzić z Trenerem sanoczan dowiedzieliśmy się m.in. że ekipę z sanockich "Wierchów" opuści Bartosz Sieradzki, który w związku z podjęciem nowej pracy przeprowadził się do Warszawy. 
 
Pod sporym znakiem zapytania stoją losy Karola Adamiaka który z podobnych względów jak wyżej wspomniany obrał kierunek na Kraków. Jak łatwo się domyśleć, może to stanowić spore utrudnienie w połączeniu z treningami, oraz grą w barwach Ekoballu Stal Sanok aczkolwiek w tej kwestii jeszcze nic nie jest przesądzone. 
 
Mateusz Kuzio, o czym już wcześniej informowaliśmy przeniósł się do wicelidera krośnieńskiej okręgówki, MKS Arłamów Ustrzyki Dolne. 
 
Z pierwszą drużyną trenuje spora grupa najzdolniejszej młodzieży przymierzanej do gry w pierwszy zespole. Łącznie na zajęciach trener Ostrowski ma do dyspozycji około 20 zawodników. 
 
Z wypożyczenia wraca Arkadiusz Femin który formalnie w chwili obecnej jest zawodnikiem Ekoballu, aczkolwiek Start Rymanów poinformował nas że Arek stanowił ważne ogniwo w ich układance i będą czynić wszelkie starania ażeby przedłużyć współpracę ze środkowym pomocnikiem. 
 
Pierwszy sparing Ekoball Stal Sanok zaplanowano na 17.01.2020 przeciwko Wisłoce Dębica. 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kibic 2020-01-12 16:28:52 1 2

Ostrowski spadaj z stali Sanok kiedy odejdziesz sam z Sanok

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem