2020-01-09 08:55:16

Michał Szymczak: "Jestem bardzo zadowolony z tej kadry". Watkem Korona Rzeszów wróciła do treningów

Watkem Korona Rzeszów sprowadzi jeszcze dwóch zawodników. (fot. Korona Rzeszów)
Watkem Korona Rzeszów wróciła do treningów. Na pierszych zajęciach było 21 zawodników w tym Aleksander Gajdek, Jakub Konefał oraz Mateusz Wawrylak.
 
Watkem Korona Rzeszów rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej. "Koroniarze" mają przed sobą do rozegrania 8 meczów sparingowych. W pierwszych zajęciach udział wzięli nowi gracze, juniorzy oraz zawodnicy z drugiej drużyny. Zabrakło jedynie Macieja Maślanego oraz Mateusza Jędryasa.
 
- Dzisiaj mieliśmy pierwszy trening wprowadzający. Od poniedziałku rozpoczynamy prawdziwy okres przygotowawczy. Będziemy trenować od poniedziałku do czwartku, piątki będą wolne, a w sobotę będziemy rozgrywać sparingi. Plan tygodnia wygląda tak, że w poniedziałek mamy trening na siłowi. Wtorek, środa, czwartek zajęcia na sztucznym boisku i w sobotę kończymy każdy mikorcykl grą kontrolną. Wyjątkiem będzie mikrocykl nr. 5.  Wówczas w środku tygodnia zagramy sparing z drugą drużyną Stali Rzeszów - mówi Michał Szymczak, trener Watkem Korony Rzeszów.
 
- Wszyscy Ci, którzych chciałem są do mojej dyspozycji. Brakuje jedynie Macieja Maślanego, którego złapało przeziębienie oraz Mateusza Jędryasa. Jednak w ciągu 2-3 dni mają wrócić do treningów. Przyszli do nas zawodnicy, których rzeczywiście chcieliśmy. Na których nam bardzo zależało, czyli Mateusz Wawrylak, Aleksander Gajdek i Kuba Konefał. Formację defensywną mamy już wzmocnioną. Teraz należy się spodziewać jednego lub dwóch ruchów jeśli chodzi o ofensywę - kontynuuje opiekun "Koroniarzy".

- Jestem bardzo zadowolony z tej kadry. Bardzo cieszę, że wszyscy zawodnicy, którzy stanowili trzon tego zespołu w rundzie jesiennej zostali. Postanowiliśmy po dokładnej analizie tej rundy wymienić kilka ogniw. Na ich miejsce wprowadzić nowych, głodnych gry zawodników. Graczy, którzy będą chcieli jak najlepiej w tej rundzie się zaprezentować i w każdym meczu grać o zwycięstwo - kończy Szymczak.
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=FAUvyyNpt9k" frameborder="0" allowfullscreen>

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

N 2020-01-09 14:56:30 3 3

Piątek z Polonii będzie grał w Koronie?

kibic 2020-01-10 08:17:59 1 0

bedzie grał w Piatek a w sobotę w Polonii!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem