2019-12-01 09:12:03

Góral Tryńcza zmiażdżył Zaczernie Futsal Team!

foto. Góral Tryńcza Futsal-Team
W spotkaniu 3. kolejki II ligi futsalu, piłkarze Górala Tryńcza pokonali 9:3 Futsal Team Zaczernie. Czterema trafieniami popisał się młodzieżowiec Dawid Bawor. Była to pierwsza wygrana drużyny Roberta Kurosza w tym sezonie.

Wynik spotkana otworzył Krzysztof Pietluch po podaniu debiutanta Bartłomieja Purchy. Dwie minuty później było już 2:0 dla Górala, a do siatki trafił Dawid Pigan. Po stracie dwóch bramek przebudzili się gospodarze tego meczu, którzy w 12. minucie zdobyli bramkę kontaktową za sprawą Bartłomieja Bacia z rzutu wolnego.

Odpowiedź ze strony zawodników Roberta Kurosza nadeszła ekspresowo, bowiem w ciągu dwóch minut strzelili trzy bramki, a ich autorami byli: dwukrotnie Dawid Bawor oraz Kacper Rączka. Pod koniec pierwszej połowy zaczernianie jeszcze zdobyli gola autorstwa Adriana Nowaka i do szatni obie ekipy schodziły przy wyniku 5:2.

Po zmianie stron goście nie spuszczali z tonu i w 24. minucie dzięki trafieniu Mateusza Kowala było już 6:2. Chwilę później hat-tricka skompletował Bawor, który ponownie pokonał bramkarza Zaczernia.

Sześć minut po tym zdarzeniu zawodnik Górala dołożył jeszcze jedno trafienie, potwierdzając dominacje gości w tym meczu. Trzecie i ostatnie trafienie dla zaczernian zdobył jeszcze Dawid Guzek, a wynik spotkania na 9:3 ustalił Dawid Pigan.

KS Zaczernie Futsal Team 3:9 Góra Tryńcza Futsal-Team

0-1 Krzysztof Pietluch (7')

0-2 Dawid Pigan (9')

1-2 Bartłomiej Bać (12')

1-3 Kacper Rączka (14')

1-4 Dawid Bawor (15')

1-5 Dawid Bawor (16')

2-5 Adrian Nowak(18')