2019-11-23 16:59:25

Wisłoka Dębica przegrała z Podhalem Nowy Targ

Wisłoka Dębica zakończyła rok 2019 wyjazdową porażką z Podhalem Nowy Targ. Biało-zieloni przegrali 1-2.

Z trudnego tereniu w Nowym Targu dębiczanie niestety wracają bez punktów. Podhale po raz kolejny wykorzystało atut własnego (sztucznego) boiska.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 23. minucie meczu. Właśnie wtedy na listę strzelców wpisał się Dawid Dynarek. Niespełna 10 minut później na 2-0 dla Podhala Nowy Targ podwyższył Słowak Lukas Hruska i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Drugie 45 minut rozpoczęły się od ataków gości. Gracze Wisłoki Dębica długo jednak nie potrafili zdobyć kontaktowego gola. Udało się to dopiero w doliczonym czasie gry. W 92. minucie bramkę na 1-2 zdobył Krzysztof Wrzosek, który przymierzył z rzutu wolnego nie dając szans bramkarzowi gospodarzy. Na wyrównanie zabrakło już czasu.

Dębiczanie zakończyli tegoroczne granie porażką - niestety już trzecią w ostatnich czterech spotkaniach. Mimo wszystko jednak przezimują w górnej połowie tabeli. Teraz czeka ich zasłużony odpoczynek.

1-0 Dawid Dynarek (23)
2-0 Lukas Hruska (32)
2-1 Krzysztof Wrzosek (90+2)

Wisłoka Dębica: Libera - Hus (79. Wrzosek), Cabała, Pelc (61. Gwiazda) - Król, Prokop, Łanucha, Fedan (71. Lubera), Rębisz - Sojda , Siedlik.

Żółte kartki: Dynarek, Mianowany - Król, Fedan, Łanucha.

Wyniki meczów 18. kolejki:

Dobry mecz Wisłoki ale niestety porażka.

Piter73 2019-11-23 18:04:35

dobry mecz Wisłoki naprawdę szkoda bo 1 punkt był w zasiegu Podhale nic wielkiego nie grało, pierwszy gol naprawde watpliwy karny,drugi tez prezent generalnie dwa gole z niczego, cala druga połowa to duża przewaga Wisłoki ale nic nie wchodzilo,gol Wrzoska z wolnego przepiekny ,stadiony swiata gol ale juz zabraklo czasu no szkoda ale i tak bardzo udana jesien malo kto sie spodziewal 27punktow i miejsca w gornej połowce tabeli Bravo Wisłoka !Bravo Kibice za przyjazd w tak dużej liczbie, głosny i naprawde fajny doping!

Rejon g 2019-11-23 18:32:55

Przy tych finansach można być jedynie BARDZO ZADOWOLONYM z dotychczasowych wyników. Jeśli jednak narzekamy, to problemem Wisłoki cały czas jest brak dobrego bramkarza. Najpierw młody i ambitny, jednak robiący śmieszne błędy Dybski (szmaty z Sanokiem czy Puławami). Teraz doświadczony i zbyt pewny siebie Libera, który któryś już raz lekceważy przeciwnika, i tym razem skończyło się to bramką dla Podhala.
Sędzia sprzyjał miejscowym, ale gdyby Wisłoka wykorzystała niewykorzystane sytuacje, wygrałaby i tu.

xd 2019-11-23 19:26:57

Widzów 150, w tym setka przyjechała z Dębicy. Opłaca się gorolom prowadzić w ogóle ten klub? Gorzej niż na Igloopolu.

~anonim 2019-11-23 19:49:46

XD - nie obciągaj fai igloopolowi że mają większą frekwencje .hehe. nNie mają tam przychodzi dane z ostatnich meczy od 20 do 50 max osób .hehe

Podhalańczyk!! 2019-11-23 20:20:10

Niech średnia frekwencja na meczach Podhala będzie 100, a może i jest większa ?/To nie ma takiego znaczenia, liczy się reklama i promocja Nowego Targu !! Nie tylko hokej reklamuje nasze miasto ale stawiamy też na piłkę nożną. Celem Podhala jest w nieodległym czasie awans do jednej z centralnych lig !!

doanonim 2019-11-23 20:33:04

Park Arena ma swój klimat, choć obiekt jest już dość leciwy. Mi jako kibicowi to nie przeszkadza, lubię tę metalową żyletę. U was na zatorbiu betonowe trybuny sypią się i nie ma komu tego ogarnąć, bo i po co, dla kogo?

Hanka 2019-11-23 21:02:32

Stadion KS. Wisłoka i zaplecze trzeba gruntownie przebudować bo jest dla kogo robić, jest frekwencja bardzo dobra jak na czwarty poziom rozgrywkowy i jedna z lepszych w tej lidze.

XDDD 2019-11-23 21:43:41

Kibic Igloopolu mówi o stadionie Wisłoki "brzydki".... hahaha. wy chyba dawno na swoim nie byliście i nie pamietacie jak wyglada haha

Kibic Podhala 2019-11-24 00:00:21

Kapitalny mecz Wisloki. Podhale od roku nie było tak zdominowane. Brakuje snajpera, ale efekty wizualne bardzo dobre.
Wisłoka to Najlepsza drużyna, która była u nas.

autor 2019-11-24 07:08:57

Nie ma co ukrywać Wisłoka ma do dyspozycji jeden z najbrzydszych stadionów w tej lidze i jeszcze sypiące się budynek klubowy odstrasza. Te obiekty lata świetność dawno mają za sobą. I tu nie ma co zaklinać rzeczywistości że jest świetny stadion Par Arena? Trzeba robić wszystko co możliwe by w nie odległej przyszłości krok po kroku powstawał nam ładny i nowoczesny obiekt piłkarski z dobrym zapleczem dla klubu .

do autor 2019-11-24 15:43:08

Nie masz pojęcia co piszesz, byłeś na wszystkich w/w obiektach?

~anonim 2019-11-24 16:22:31

Będą wzmocnienia Do Wisłoki wracają z Legionu Żuchowicz,Stypa,Pęcak, Barycza i Florian.

~anonim 2019-11-24 17:44:49

Z pILzna wracają heheheeheh . Jak ma być spadek to się chłopaki przydadzą, hehe .

sss 2019-11-24 18:22:52

Anonim - jeszcze Pulak ! też gra w Legionie

Debica 2019-11-24 21:23:40

Byc moze wroca do Wisloki ale chyba tylko po to zeby szukac sobie dalej innych klubow nie wyobrazam sobie zeby ktos z tej listy zagral na wiosne w Wisloce potrzebujemy 2-3 realne wzmocnienia i jesli nikt nie odejdzie to bedzie ok

Kaes 2019-11-24 22:57:51

Wisłoce brakuje napastnika z prawdziwego zdarzenia, obrona z remutem na czele czyniła cuda w tej rundzie, bilans bramek dobitnie to pokazuje. Ostatnio w gazecie przeczytałem że miasto do końca roku ma przygotować projekt dużej trybuny więc coś się w sprawie park arena ruszy mam nadzieję, zimujemy w czołówce tabeli jako biedny beniaminek więc czekamy z niecierpliwością na wiosnę i sponsora :)

~anonim 2019-11-25 04:54:52

beda grać w KS Buncołka

Do kaes 2019-11-25 07:45:51

Nie pal tyle chłopie:)

Pewne info 2019-11-25 15:41:25

Napastnik z centralnej ligi , blisko Wisłoki..

Pytam 2019-11-25 16:50:52

Tylko po co ? O 2 ligę nikt nie walczy, a utrzymanie z tym składem pewne..

~anonim 2019-11-25 17:56:22

tak z centralnej ligi niejaki Jasiek z doliny

Mega Kibic 2019-11-25 18:35:54

Wisłoka ma cel.Awans do 2 ligi .Wracamy gdzie jest nasze miejsce.Sześć punków mamy straty i spokojnie to odrrobim W nowym roku wzmocni nas kilka podmiotów (firm) i jadymy do drugiej ligi.

Dębicok 2019-11-25 19:08:28

Dziś miejsce Wisłoki to 3 liga, które w zupełności wystarczy, i ten stan trzeba utrzymać.
2 liga to niepotrzebne wydawanie kasy. Myślicie, że ktoś przyjedzie i zamieszka w Mielcu, bo gra w 1 lidze? :D Co taka promocja da, poza zaspokojeniem ambicji kilku kolesi? Nazwa Dębica jest znana w całej Polsce z opon i nie potrzebuje już promocji. Rzeszów, czy inne miasto wojewódzkie powinno grać co najmniej w 2 lidze, ale miastu powiatowemu przy marnym zainteresowaniu firm podkarpackich 3 liga aż nad to,..

??+?? 2019-11-25 20:21:42

Zainteresowanie firm spore. Nie ma miesiąca by nowy partner biznesowy nie dołączył do KSW. Najlepsze jest dopiero przed nami .Negocjącje trwają i mega partner KSW blisko klubu. To mało miast powiatowych ma klub piłkarski w centralnej lidze . Na pohybel wrogom KSW którzy myśleli że utopią Wisłokę w buraczanych ligach.na wieki wieków . Nie dajmy sie ograniczać tyłk do płytkiego i ograniczonego myślenia Tak zwanego chłopka roztropka z pod Debickiej wsi

info 2019-11-26 10:52:10

Firma Oponiarska Dębica S.A., jako jedna z największych fabryk opon w Europie i na świecie, w której Goodyear jest większościowym akcjonariuszem .

~anonim 2019-11-26 10:59:54

Radunia Stężyca / więś około 3 tys.ludzi/ 3 liga grupa 2 wicelider 37 pkt / 10 wygranych 7 remisów, stosunek bramek 35 - 9 /