2019-11-16 18:01:44

JKS 1909 Jarosław bez problemów wygrał z Wisłokiem Wiśniowa

Jarosławianie dzięki wygranej przezimują na czwartym miejscu (fot. Radosław Kuśmierz)
Podopieczni Pawła Załogi w dobrych humorach kończą rundę jesienną na czwartoligowym froncie. W Wiśniowej nikomu się nie gra łatwo, tak więc te trzy oczka smakują podwójnie.

Piłkarze JKS-u 1909 Jarosław na mecz z Wisłokiem Wiśniowa jechali w dobrych nastrojach i w takich samych chcieli zakończyć rundę jesienną. Zespół dowodzony przez Krzysztofa Koraba dla nikogo nie jest łatwym rywalem.

Przyjezdni od początku doskonale wiedzieli że o punkty nie będzie łatwo, jednak nie zamierzali od razu spuszczać głów. Mecz był wyrównany, a obie drużyny starały się kreować okazje, jednak nie były one aż tak konkretne aby futbolówka znalazła się w siatce.

Dużo lepsza w wykonaniu jarosławian był druga odsłona, która doskonale się dla nich rozpoczęła. W 48. minucie dośrodkowywał Paweł Oziębło, a akcję głową wykończył Maksymilian Szakiel. Ta sytuacja dodała skrzydeł przyjezdnym, którzy zaczęli szukać kolejnego trafienia.

Wisłok starał się odpowiedzieć, jednak dobrze dysponowany w bramce był Tomasz SIryk. Czarno-niebiescy w 76. minucie podwyższyli prowadzenie. Sebastian Pawlak będąc w sytuacji sam na sam pokonał Marcina Wieczeraka, ustalając tym samym wynik meczu.

0-1 Maksymilian Szakiel (48)
0-2 Sebastian Pawlak (76)

Wisłok Wiśniowa: Wieczerzak – Wójcik, Koczela, Kuta, Stanek, Krok, Rutyna, Guzek (88. Oliwa), K. Szymański (55. M. Szymański), Nowak, Złotek

JKS 1909 Jarosław: Siryk – Bartnik, Saramak, Szakiel, Ptasznik, Pilch, Krzyczkowski (67. Brodowicz), Raba, Bała (40. Soczek), Oziębło, Pawlak

Żółta kartka: Oliwa

Sędziował: Tomasz Mroczek (Mielec)