2019-11-16 17:45:38

Mateusz Prokop oraz Kamil Aab show! Sokół Kolbuszowa Dolna pokonał rezerwy Stali Stalowa Wola

Druzgocącą porażkę poniesli piłkarze Stali II Stalowa Wola. Przegrali aż 0-9 z Sokołem Kolbuszowa Dolna. (fot. Radosław Kuśmierz)
Pięc bramek Mateusza Prokopa oraz cztery trafienia Kamila Aaba zapewniły Sokołowi Kolbuszowa Dolna zwycięstwo 9-0 nad Stal II Stalowa Wola.

Kamil Aab już po kwadransie gry otworzył wynik w meczu pomiędzy Sokołem Kolbuszowa Dolna a Stalą II Stalowa Wola. W 20. minucie było 2-0 po bramce Mateusza Prokopa. Ten sam zawodnik do przerwy wpisał się jeszce dwa razy na listę strzelców czym skompletował klasycznego hat-tricka.

Trzy punkty przed przerwą Aab zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu. Do przerwy gospodarze z Kolbuszowej Dolnej prowadzili 5-0.

Dwadzieścia minut przed końcem meczu gospodarze prowadzili siedmioma bramkami. Dwa trafienia zanotował Aab i miał już na swoim koncie cztery gole. W 83. i 87. kolejne bramki strzelił Mateusz Prokop czym ustalił wynik meczu na 9-0.

1-0 Kamil Aab (16)
2-0 Mateusz Prokop (20)
3-0 Mateusz Prokop (31)
4-0 Mateusz Prokop (40)
5-0 Kamil Aab (42)
6-0 Kamil Aab (53)
7-0 Kamil Aab (70)
8-0 Mateusz Prokop (83)